Jaunumi

Problēmas

Projekti

Produkti

Klienti

Kontakti

Pakalpojumi

Par mums

SIA "Procesu analīzes un izpētes centrs" (PAIC) ir privāts pētniecisks un konsultatīvs uzņēmums. 1994. gada jūnijā firmu dibināja Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes pētnieki.

PAIC specializējas hidroloģisko un inženierfizikas procesu matemātiskajā modelēšanā, kā arī oriģinālas šo nozaru programmatūras izstrādē.

Būtiskākās pētījuma jomas saistās ar piekrastes hidro- un morfodinamisko procesu, upju un pazemes hidrodinamikas, ūdens kvalitātes modelēšanu, kā arī ēku siltumfizikālo raksturlielumu pētījumiem.

Firmu raksturo prasme savienot augstu teorētisko pētījumu līmeni, mūsdienīgus analīzes un vizualizācijas rīkus ar precīzu klienta problēmu noteikšanu un kompleksu to atrisināšanas ceļu piedāvājumu.

Mēs lepojamies, ka mūsu klientu vidū ir trīs lielāko Latvijas ostu (Ventspils, Rīga, Liepāja) pārvaldes, Latvijas Jūras Administrācija, PVAS Latvenergo, Valsts Mežu dienests, virkne nozīmīgu Latvijas celtniecības un montāžas firmu.

No 1994. gada idejām par teorētisko pētījumu un matemātisko modeļu lietojumiem hidroloģijā un inženierzinātnēs, ticības Latvijas uzņēmēju vēlmei izmantot zinātnes atzinumus sava biznesa attīstībā, mēs 2001. gadā esam kļuvuši par vienu no vadošajiem hidroloģisko pētījumu centriem valstī un stabilu kompāniju ar gada apgrozījumu ap 200000 Ls.

Mēs pateicamies par Jūsu interesi un uzaicinām iepazīties ar šajā paketē ietverto informācijas apkopojumu.

Andris Jakovičs, Dr. Fiz.
valdes priekšsēdētājs

© SIA "Procesu analīzes un izpētes centrs"